Místa, které musím navštívit.

Cesar Millan

13. května 2012 v 9:25
a kdo pak to je? Cesar Millan je uzasnej trener psu. Jeho porady na National geographic miluji!


Cesar se vzdycky venuje nejakym problematickym psum - agresivnim, bazlivym, neposlusnym atd atd. Jezdi za celebritami i za normalnimi lidmi. Když bych si pořídila psa, určitě bych ho vychovávala podle jeho metod. Se psy to umí. Nakoukla jsem na jeho stránky a behem leta bude mit po USA turne. Tedka neco bylo v NY, hromadne vystoupeni, besada. Na to proste musím jíííííít!!! Ale jeste nejsou zverejneny terminy, takze to musim kontrolovat :)

Na zaver video:Wilmington, NC

3. dubna 2012 v 19:50
Takže 9 let se natáčel můj milovaný seriál One tree hill. Bohužel tento týden skončil :( I jsem to obrečela, já vím, jak malá :-D No každopádně se chci zajet/zaletět podívat na natáčecí místa. Koukala jsem na letenky - z Philadelphie tam letí linka přímo do Wilmingtonu. Momentálně zpáteční letenka na září stojí 300$. Jenže teďka kdy ještě nevím co a jak si ji budu moc koupit až v červenci, takže podle ceny letenek se tam beztak ocitnu až v listopadu :-D ale jelikož je to v Severní Karolíně, tak by tam počasí mohlo být fajn i v listopadu. Jinak busem to mám nějakých 9 hodin, letecky jsem tam za hodinu a pul. Koukala jsem se i na busy, že bych tam jela přes noc, ale bohužel jsem nějakej americkej idos nenašla :D Miluji seriál One tree hill a když už budu v USA, tak tu šanci musím využít. :-)


Vložila jsem video zobrazující natáčecí scény a současně scény v seriálu! I <3 OTH!!!


Tohle video mě dostalo :-( Byla jsem na OTH závislá. Musím ty díly projet znovu :-D

Hershey park

5. března 2012 v 12:09
Jeden z mála čokoládových světů - zábavní park HERSHEYPARK, je v podstatě jedno malé městečko, respektive zábavní oblast v Pennsylvánii. V parku na Vás čeká hned několik desítek horských drah, vodních atrakcí, atrakcí pro děti, živých vystoupení, a chybět zde nemohou samozřejmě ani postavičky zastupující Hershey's produkty - typické čokoládové kapky.

Objevte velkolepých 5 hektarů přírody v Hershey Gardens, užijte si interaktivní výstavy v Hershey Story Museum, prozkoumejte svět plný čokolády v Hershey's Chocolate World, prohlédněte si přes 200 zvířat Severní Ameriky v Zoo America - to vše v HERSHEYPARKu. Neměli by jste zaručeně minout atrakci Hershey's Chocolate World. Příznivci adrenalinu si bezpochyby užijí minimálně 7 zábavných horských drah, které mají hodnocení od aggressive (agresivní) po high thrill (vysoce vzrušující).

Vodní atrakce Vás zaručeně promáčí, proto si raději tyto atrakce naplánujte například na konec Vaší návštěvy (pak ovšem počítejte s delšími řadami), případně si přibalte náhradní oblečení. V areálu jsou dostupné uzamykatelné skříňky a převlékací kabinky.

Lokalita: Městečko Hershey se nachází v Centrální Pennsylvánii, přibližně 3 hodiny cesty z New Yorku, 2 hodiny z Washington D.C. a 1,5 hodiny z Baltimoru či Philadelphie.

Více informací o zábavním rezortu naleznete na www.hersheypark.com.


Více zde: http://www.zabavniparky.cz/products/zabavni-parky-usa-hershey-hersheypark/A jedna atrakce :)))

Místa, které musím navštívit.

20. února 2012 v 15:13
Založila jsem novou rubriku, která odpovídá dnešnímu nadpisu. Dneska jsem našla úžasné místo. Nedaleko od východního pobřeží Marylandu se táhne 60 km dlouhý a jen 2 km široký ostrov Assateague Island, na kterém naleznete opravdovou divočinu a nedotčenou přírodu. Jako své útočiště si ostrov zvolily početné druhy divoce žijících zvířat, proto zde máte jedinečnou možnost zahlédnout na 300 druhů ptáků, zajímavé savce, plazy i obojživelníky. Ostrov však proslul hlavně tím, že je obýván stádem divokých poníků, kteří jsou naprostým unikátem.
V severní části ostrova Assateague Island máte asi nejlepší možnost poníky zahlédnout, žije zde největší tzv. Marylandské stádo. Poníci jsou klidní a téměř nic je nerozhází. Občas zavítají do kempinků, kde se koukají na rekreující se turisty. Jakmile se k nim však někdo pokusí přiblížit tak utečou, jsou k lidem nedůvěřiví.
V křovinaté krajině Chincoteague National Widlife Refuge pak žijí jejich blízcí příbuzní - tzv. Virginské stádo. Tyto zvířata jsou však dosti plachá a obezřetná, proto je doslova štěstím je vůbec spatřit. (zdroj: http://usa.svetadily.cz/virginie/assateague-island-ns/za-poznanim)
Od mého ,,bydliště" je to daleko 3,5 hodiny cesty, takže v pohodě. Půjčíte si kajak a můžete vyjet. Buď jedete sami a nebo si zaplatíte prohlídku. Cenově půjčení kajaku stojí 49$ na den a 65$ dvoumístný kajak. Pokud chcete nějakou trasu tak 3 hodiny ráno či odpoledne stojí 55$, celodenní stojí 95$ (6 hodin), večerní 2,5 hodiny stojí 45$. Přikládám video, fakt nádhera.

 
 

Reklama