Týden 2. - 8.7.

23. července 2012 v 15:59
Už nevím, co se přesně jaký den odehrálo, tak to nějak sepíšu dohromady :-)

Jednoho dne ráno(už ani nevím kdy :-D) mi chytla malá histerický řev a nebylo s ní řeč asi půl hodiny, takže jsme přijeli pozdě na kemp. Důvodem bylo, že ona byla na záchodě první, ale než si sundala šortky, tričko, plavky, tak se ji tam natlačil brácha a vyčůral se. Takže řev přes celý barák. HM byla tou dobou už v práci, takže nemohla malou uklidnit. Malá na sebe nenechala šáhnout, dupala, řvala, strhávala záclony, no hrůůůůza. Druhý moment, kdy jsem pomyslela na balení kufrů. Nakonec to dopadlo tak, že po půl hodině řvaní a po dvou hovorech s HM se malá uklidnila pod "výhružkou" že jinak stráví den s HM v práci (to byl nápad HM). Takže hurá jelo se na kemp. Tam zas při vysedání bodoval brácha, který vysedal tak, že dvěře od aut narval do mazdy stojící vedle nás. Moc jsem tomu nevěnovala pozornost, nevypadalo to nějak zle :-D Ale jak jsem vykopla děcka na kemp, tak jsem to tak zkontrolovala a taková promáčklina! :D Rychle jsem nenápadně zkontrolovala zdali jsou tam kamery a odjela :-D Měla jsem toho v ten den plné zuby a ještě řešit promáčklinu? nehrozí. Ještě takové nadupané fáro :-D

Jinak během týdne jsme šly s holkama na jedno! :) Já, Míša, Sabča (ČR) a Marta (SK), je tu taková pěkná hospůdka. Přidala jsem si v tom momentě jak někde na dovolené u moře :) Každá jsme se daly pivíčka (nealkoholické německé pivo :-D ) a na půlky banánový cheesecake. Vynikající.

Jinak 4. července jsem vyrazila s Markét do Philadelphie :) Chtěla jsem se podívat jak Amíci slaví Den nezávislosti a taky se podívat do Phily. Prošly jsme hlavní třídu s různými stanky - kde převažovaly stánky s nezdravým jídlem :) nečekaně:) Ale abych podotkala nepřipadnou mi Amíci tlustí tak jak se o nich říká. Já bych je normálně srovnala s Českou republikou. Vždycky když jedu vyhodit děcka na kemp, tak vidím hafo lidí běhajících podél silnice a v parcích atd. Občas potkávám paní, která je do toho zapálená na 120%. Zastaví se, párkrát povyskočí, upaží, předpaží, vzpaží, pár dřepu, pár otoček, zamáchá rukama a běží dál. By mě zajímalo na čem si frčí :-D Jinak také 4. července se konal po desáté hodině ve Phile velký ohňostroj. Dorazila bych domů až hodně pozdě a s mým budíčkem v 6:30, jsem se ohňostroje vzdala. Pak mi kámoška vykládala, že se tam banda černochů snažila vyvolat davovou paniku - což se jim povedlo. Takže si nedokážu představit, že se lenoším v trávě a proti mě běží dav vyplašených lidí. Navíc Markét mi pak poslala odkaz, že pár ulic vedle zas nějakej mladej šílenec střílel do davu - policie ho zastřelila. Člověk si v těchto situací uvědomí jak je v ČR oproti USA bezpečno. Tady člověk nikdy neví.

Tento víkend jsem strávila bez Míši, který tu měla na návštěvě své rodiče. V sobotu jsem zajela do toho našeho centra na procházku. Je to tu moc pěkné. Líbí se mi takový styl - historická "vesnička" :) Na zpátek jsem šla pěšky, neboť vlak mě stáů 4$ za 4 minutý jízdy :-D Stavila jsem se na frozen yogurt, mňamka největšíííííí! :) V neděli jsem se jela podívat na parkury. Tak krásnej jezdeckej areal jem dlouho neviděla. Akorát návštěvnost byla minimální, neboť jsem tam byla v dopoledních hodinách :) Zřejmě Amíci ještě vychrapovali :-D Na cestě zpět jsem se zastavila v TJ Maxx a zase něco pokoupila :-D To člověk prostě musí koupit :-D

Stáje:


Den nezávislosti:Naše historické centrum:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alyssa18 alyssa18 | Web | 23. července 2012 v 16:26 | Reagovat

Ty kriminálnice!!! :-D To je ti podobné. :-D

2 Marie Marie | 23. července 2012 v 23:14 | Reagovat

S těmi tlustými Američany to cítim stejně. Jako jo, potkala jsem tady FAKT tlustý lidi, který v ČR potkam tak párkrát do roka, ale jinak mi ty lidi přijdou normální. :-)

3 Theres Theres | E-mail | 25. července 2012 v 20:48 | Reagovat

Taky to bude asi tím ,že my zrovna nejsme ten nejhubenější národ :-D .

4 petaaupair petaaupair | Web | 6. září 2012 v 17:19 | Reagovat

Ahoj,koukám,že jsi tu v USA taky celkem krátce,ale super blog.Hrozně ráda čtu blogy ostatních :-).
Já jsem ted v UK,ale doufám,že další rok dopadne USA.
Hodně štěstí,těším se na další článek.

5 Megynka Megynka | Web | 27. října 2012 v 10:48 | Reagovat

Tak jsem to všechno pročetla a paráda, můžeš být ráda, že už jsi tam a máš vše za sebou, mě to ještě čeká .... bojím se prvních dnů, těch depresí :D ale snad ... :)

6 aimehenry aimehenry | E-mail | 1. prosince 2012 v 20:18 | Reagovat

...no a pokračování? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama