39 dní

9. května 2012 v 10:36
Už jen 39 dníííííí ? jak ten čas strašně letí.

s učením na státnice je to bídné! Člověk má tendenci si užít čas před odjezdem naplno. Jedna akce, druhá akce, pak den potom kocovina jak hrom. Takže učit se nedá. První termín mám 15.5. (panika jak hrom dneska uz je 9.!!!!!) a nepřipadne mi, že bych byla nějak našprtaná. To bude tím že to bude test abcd, takže doufám, že to dobře otipuji Smějící se Potřebuji minimalnálně 33 otázek z 50. Panikaaaaaaaa. Takže dopíšu článek a valím na to. Zase panikaaaaaaa.

Rodinka se tento týden přestěhovala z Philadelphie do Radnor. Takže se zabydlují. Psala mi HM, že se dárky moc líbí. Malá si pojmenovala plyšovou ovečku Millie a prý s ní spává, větší si prý furt hraje s gumovým míčkem. Prý mu musí vždy připomínat že jejich jídelna není basketbalovej kurt :-D Ve včerejším emailu napsala že se na mě moc těší, že se malá ptala kdy dorazím, že už použila všechny nálepky a omalovánky co jsem jí poslala a že se chystají brzy se podívat na pohádku.

Opravdu se tam moc těším. Všichni se mě ptají "a to se nebojíš tam jet sama?"..ale já vím, že tam sama nebudu:)V mém okolí je Gabča (SVK), Míša (ČR), Pája (ČR). Takže tam nebudu sama :))) Už se mooc těším na ty společné výlety a trávení volného času:)

Jinak HD bude mít narozeniny, chtěla jsem mu poslat českou kuchařku v angličtině, ale pošlu jen blahopřání, protože pak bych nevěděla co mu koupit jako příjezdovej dárek Smějící se

Ok finíto :) Jdu šprtat!..ale až od 11 hodin :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama