Vízum doručeno..

29. dubna 2012 v 14:52
Tak v pátek mi do schránky došlo vízum. Zajímalo by mě za co chtěli 150 kč na doručení. Asi za takovou zalepovací obálku :-D Furt do pasu musím koukat, je to takové zvláštní. Už to mám opravdu zachvíli, přípomínam že mám odlet 17.6. :/ Všichni se mě ptají "Tak cooooo, tešíš se?". Amerika byla pro mě vše, vysněný ráj:-D Ale teďka jak jsem poznala super partu lidí kolem sebe a s blížícím se odjezdem tak člověk má trošku i strach a obavy z toho co ho tam čeká. Ale samozřejmě se těším, hlavně i to, že už se i distancuji od rodičů a nebudu muset poslouchat výchovné řečičky ve 23 letech. Ráda se postavím an vlastní nohy a počítám s tím, že ze začátku to bude krušný.

Jinak s rodinkou stále emailujem, naposled mi psala HM, že si všimla že v mém pokoji je málo světla, tak že mi pořídíla fialovou lampičku :-D Ptala jsem se jich jestli jezdí o prázdninách k plážím např. do Atlantic city. Tak prý jo, ale že v Karolíně či na Floridě jsou pláže hezčí. Přátelé prý mají hodně baráčku v těchto oblastech, tak si ho vždycky vypůjčí. To by bylo super dostat se někam na Floridu.

Jinak jsem se dozvěděla, že první zkoušku u státnic mám 15.5., tuhle zkoušku musím dát! Takže ruším všechny akce, skoro všechny :-D a povalím. Mezitím chci si zřídit pojištění a zaplatit poplatky agentuře v USA. AAAaaa už je to tak brzyyyyyyyyyy, 49 dnííííííí!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 29. dubna 2012 v 15:34 | Reagovat

Tak si říkám, že je na jednu stranu asi lepší mít to všechno vyřízené "ve spěchu". Člověk pak ani nemá moc času přemýšlet nad tím vším, co tu nechá, koho tak dlouho neuvidí... Vůbec ti to nezávidím... :-?

2 Hana Greplová Hana Greplová | Web | 3. května 2012 v 12:03 | Reagovat

já to mám 1.7. ale do Německa, po tom toužím já, prozatím, pak samozřejmě Anglie, jinak ano, chci se také distancovat, ty narozdíl ode mě máš rodinku už jistou, já do odjezdu 2 měsíce a pořád nevím kam

3 Dáda Dáda | 5. května 2012 v 19:53 | Reagovat

Ahoj Klári. Já jedu letos zase, akorat do francie, ale mam stejny problem jak ty. Noví lidé.....nový kluk, no bude to krušné i na ty tři měsíce co jedu. Máme stejný odpočet dní, tak aspon budu vědět že v ten den nejsem nervozni sama :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama