Tradáááá!:)

16. ledna 2012 v 23:23 |  USA-přípravy
No teda...mám přihlášku kompletní!!!! slááááva:) Zítra jdu do CA odevzdat ještě nějaké certifikáty a odevzdat nějaké podepsané papíry.

No opravdu jsem ráda, že to mám za sebou a teďka se můžu věnovat škole naplno. Nejvíc práce mi dalo to video. To se pokazil jeden program, pak přestal jet další. Pak když jsem to převedla z mov na avi, tak jsem měla posunutej zvuk atd atd. No uff...video mám nahráté na stránkách o velikost 15,6 MB neboť v průvodcovi mají že video může mít maximálně 16 MB. Zatímco u vkládání videa je napsaný 8 MB. Tak ale nahrálo se to tam v pohodě, tak snad s tím nebude problém.

Jinak mám 3412 hodin odpracovaných s dětmi, tak snad by to mělo stačit. Mám 3 reference a 2 charakterový. Mám udělaný potvrzení o absolvování plaveckého, turistického a lyžařského kurzu na střední. Myslím, že ten plavecký by mohl mít nějaký vliv. Pak mám potvrzení od červeného kříže na zdravotníka zotavovacích akcí - můžu dělat zdravotníka na táborech (součástí byla i první pomoc). Jenže to už je nějakých 5 let zpátky, takže.....plánuji si tam zajít znovu. Dál mám papír ze školení cvičitel sportu pro všechny III.třídy, sama si už moc nepamatuji na co to je :-D (zase děláno tak 5 let zpátky:-D), ale kámoška mi to objasnila, že můžu vést zájmové všeobecné kroužky tělocviku.

Jinak jsem si zaškrkla že nechci děti pod 2 roky. S nimi fakt nemám žádné zkušenosti. Tak by to pro mě asi byla hrůza. Ale na druhou stranu malí prckové se nemlatí, nehážou po vás hračky, nemají záchvaty atd atd :-D...

No to by tak bylo všechno, jdu spát:)

Mějte se hezky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama