Březen 2011

It seems that this family is not interested in you.

27. března 2011 v 23:10 Irsko
tak emaily s touto větou dostávám celkem často, co když to tak bude i s agenturou? co když si mě žádná rodina nevybere?:-( co budu dělat? pojedu sama někam?? ...a ještě víc otázek se mi honí v hlavě. Ale fakt...co budu dělat když by si mě žádná rodina nevybere?? jeste je relativne cas, ale pokud se neco nepohne do konce dubna, tak budu muset se poohlidnout po dalsich pracovnich programech. Je fakt, že si agentura účtuje kolikrát nemalé peníze, ale zase víte, že když někam dojedete tak tu práci budete mít :-/ Achjo, no uvidíme, za měsíc se toho může ještě dost změnit.

Už se to blíží...

16. března 2011 v 23:21 Irsko
Dneska jsem obdržela email od agentury se smlovou a taky s informací, že už se objevují první rodiny :o) Sláva, sláva. Vyberte si mě někdooo!! :o) Těším se, ale zároveň si uvědomuji, že se s tím blíží i doba možného pohovoru s rodinou. Myslím, že má angličtina na VB (a další evropské země) je dostačující, ale než já se vymáčknu. I když občas po pár panácích se mnou dějí divy :-D Ale volejte napití s rodinou Musím si připravit nějaké otázky a oprášit slovíčka. Dnes je 16.3. a za 3 měsíce bych chtěla být někde fuč. Doufám, že mi hvězdy budou nakloněny a fakt se mi to povede, protože doma mě vůbec neberou vážně:-(

Nic nepíšu!!!

9. března 2011 v 18:08 Irsko
Poslední článek 17.února. Vychází to teďka na 1 článek za měsíc. Supr Jenže ono není co psát. Nic se neděje. Nic se neděje ohledně aupair. Jinak je toho dost a tím můj blog zatěžovat nebudu No vlastně něco se děje. Jak jsem zmínila kdysi dávno, tak jsem se registrovala na aupairworld.net. Poslala jsem žádosti asi 12 rodinám a žádná mě zatím nechce Co když to bude i tak v agentuře a já bych nakonec žádnou rodinu nesehnala? Přitom zkušeností s děckama mám hafo, pedagogické vzdělání, miluji zvířata, nekladu si nároky na lokalitu atd atd...:-D Jsem the best aupair!! Copak to nevidí?Lapět doma se mi fakt nechce. Chci tyto prázdniny opravdu někam pryč. Tak jsem se rozhodla napsat do agentury jestli už jsou nějaké rodiny k "dispozici". Na CA se mi hrozně líbí, že Vám odpoví buď ten den a nebo na 90% na druhý den. Takže komunikace naprosto bez problému. Zatím jsem s touhle agenturou spokojená. Odpověď zněla, že zatím mají nabídky jen na květen a že doufá, že se mi co nejdřív ozvou :o) Jupíííííí :-)))) Musím ještě vydržet. A když žádnou rodinu nenajdu? Doma nezůůůstanu!! Nezůstanu!! Na vlastní pěst bych odjela do Anglie hledat si nějakou brigádku na 3 měsíce. Samozřejmě né sama :o)