A je to!

11. ledna 2011 v 13:05 |  Irsko
Tak a je to..přihláška do agentury podaná a zaplacená :) Registrace stála 400 Kč a po nalezení rodiny zaplatíte ještě zhruba 3500. Zvolili jsme tedy 4 země: Belgie, Holandsko, Velká Británie a Irsko. Na rozdíl od USA, ale nemáte svůj profil. Dané rodiny vám bude zasílat koordinátorka. Rodiny se shání po au pair většinou prý až v březnu či v dubnu. Tak to pak bude celkem narychlo, svůj nejdřívější odjezd jsem dala na 15.června a můj návrat tak do 15.října. Registruji se na nějakých stránkách aupair a budu se pokoušet si najít i rodinu sama. Slečna z agentury mi ale řekla, že mám velkou šanci na umístění, neboť většina letních aupair jsou nižšího věku, návíc mám řidičák, bohaté zkušenosti s dětmi a angličtinu přímeřenou k pobytu ve vybraných zemí, dalším bonusem je, že bych tam mohla být na 4 měsíce. Hurááá :-)

Chtěla bych moc poděkovat Jarečkovi, Páji, Ňufince, Bětušce, kteří se podíleli na mé přihlášce. Moc díky!!:) (doufám, že vás o létě nebudu proklínat )

Bye Bye
au pair Claire :-))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 4. září 2011 v 5:33 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama