Nějak to půjde...

12. prosince 2010 v 20:12
....nějak to musí jít! Už se nám blíží zkouškové, dá se říct, že už téměř vypuklo. Jsem stále v jednom kole. Psát seminárky, psát zápočty či dělat protokoly. Je to šííílenééé!! a oni mi k tomu ještě dají napsat bakalářku. Pár lidí kolem mne už začlo a já nemám ani jednu čárku a to v úterý mám svou práci představit kantorům. No co já tam budu říkat..velké kulové. Na vyřizování potvrzení ohledně aupair nemám čas, člověk se musí věnovat škole. Mrzelo by mě, když veškeré vynaložené úsilí by bylo vložené do školy a přitom zbytečně. Toto zkouškové rozhodne, zda budu moc vyjet do USA nebo ne. Dávám tak 70% že budu muset prodlužovat, ale já nechci!!!

Proto mě napadla myšlenka - odjet tak či tak na rok, přerušit studium a vrátit se až za rok. Jenže není to už moc velký hazard?

Já tak chci pryyyč...úplně to ve mne řve, trhá mě to na malé kousičky ...chci veeen!

Proto další varianta - když už bych nebyla takový velký hazardér a rozhodla se odjet až po úspěšném absolvováním bakaláře, co třeba Erasmus? S Erasmem máte na výběr dost zemí, lákalo by mě Norsko, či Finsko, či Island!! Ale na podzimní semestr se mi do zimy nechce, tudíž padla volba na Portugalsko, Řecko, Maltu či Kypr. Ale přesto to není USA

Ale je vidno, že šančí odjet do ciziny je dost.  Něco z toho vyjít musííí. Nevěřila jsem, že škola dokáže tak vysávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama